Tijdelijk lesrooster

Hieronder treft u alvast het concept rooster aan welke per 1 mei ingaat. Voor diverse lessen wordt nog hard gewerkt aan invulling. De verwachting is dat het rooster per 20-4 definitief kan worden gepubliceerd.  Positief nieuws is dat het rooster voor het nieuwe seizoen zo goed als ingevuld is. Nadere informatie volgt spoedig.

Per 1 mei
Belangrijke wijzigingen zijn in het rood gearceerd:
– De kleuteruren op de vrijdag in de Dars zijn een uurtje later;
– Sportmix is verplaatst naar de woensdag in de Dars sport & spel 16:00.
– Freerunnen is verplaatst naar de woensdag in de Dars sport & spel 16:00.
– 1 les Aerobic op 2 mei vervalt en wordt vervolgd op 9 mei.

De Dars

Dag Tijdstip Aantal uur  Les Doelgroep Trainster
Maandag 09.00 – 10.00 uur 1 Bodyshape v.a. 16 jr. Krisztina D. Kovàcs
Maandag 10.00 – 11.00 uur 1 55+ bewegen op muziek v.a. 55 jr. Krisztina D. Kovàcs
Maandag 16.00 – 18.00 uur 2 Meisjes selectie turnen groep C Krisztina D. Kovàcs +  Chantal Haakman-de Vries
Maandag 16.30 – 18.00 uur 1,5 Jongens selectie turnen v.a. 6 jr. Sandra
Maandag 18.00 – 20.00 uur 2 Meisjes selectie turnen groep A/B Sandra Bregman + assistant
Maandag 20.00 – 21.00 uur 1 Total body work-out v.a. 16 jr. vervallen
Dinsdag 16.00 – 17.00 uur 1 Kids go fit (Small Steps) vervallen
Dinsdag 17.00 -18.00 uur 1 Meisjes recreatie turnen groep 3 en 4 ntb
Dinsdag 18.00 – 19.00 uur 1 Meisjes recreatie turnen groep 6 ntb
Dinsdag 19.00 – 20.00 uur 1 Meisjes recreatie turnen groep 7 en ouder ntb
Woensdag 13.30 – 14.30 uur 1 Jongens turnen groep 3 t/m 6 v.a. 6 jr. Cor Mantel
Woensdag 14.30 – 16.00 uur 1,5 Jongens groep 7,8, voortgezet en selectie Cor Mantel
Woensdag 16.00 – 17.00 uur 1 Sport & spel (kinderen met grove motoriek) va groep 3 Cor Mantel
Woensdag 17.00 – 18.00 uur 1 Meisjes recreatie turnen groep 5 Cor Mantel
Woensdag 18.00 – 19.30 uur 1,5 Meisjes selectie turnen 4e divisie Cor Mantel
Woensdag 19.00 – 20.00 uur 1 Bodyshape v.a. 16 jr. Krisztina D. Kovàcs
Woensdag 20.00 – 21.00 uur 1 Bodyshape v.a. 16 jr. Krisztina D. Kovàcs
Donderdag 19.30 – 20.30 uur 1 Total body work-out v.a. 16 jr. vervallen
Donderdag 20.30 – 22.00 uur 1,5 mAnspower, heren v.a. 18 jr. Ans Klemkerk
Vrijdag 14.30 –  15.30 uur 1 Kleuters (jongens & meisjes groep 1 en 2) v.a. 4 jr. Linda Smit
Vrijdag 15.30 – 16.30 uur 1 Kleuters (jongens & meisjes groep 1 en 2) v.a. 4 jr. Linda Smit
Vrijdag 16.00 – 17.00 uur 1 Streetdance groep 3 t/m 5 Claudia Smit
Vrijdag 17.00 – 18.00 uur 1 Streetdance groep 6 t/m 8 Claudia Smit
Vrijdag 17.00 – 19.00 uur 2 Meisjes selectie turnen groep C ntb
Vrijdag 19.00 – 20.30 uur 1 Meisjes selectie turnen groep A/B Colette + assistant

 

De Krimper

Dag Tijdstip Aantal uur Les Doelgroep Trainster
Maandag 20.00– 21.00 uur 1 Conditietraining heren en dames v.a. 16 jr. Jaap vd Thiel
Woensdag 09.30 – 10.30 uur 1 Bodyshape (eigen tempo) v.a. 20 jr. Krisztina D. Kovàcs
Woensdag 10.30 – 11.30 uur 1 Bodyshape (eigen tempo) v.a. 20 jr. Krisztina D. Kovàcs
Woensdag 15:15 – 17:15 uur 2 Meisjes selectie 4e en 5e divisie 6 jr. en ouder Krisztina D. Kovàcs
Woensdag 17.30 – 18.30 uur 1 meisjes recreatie turnen vanaf groep 3 en 4 5 jr. en ouder ntb
Woensdag 18.30 – 19.30 uur 1 Meisjes recreatie vanaf groep 5 en ouder ntb
Woensdag 19.30 – 20.30 uur 1 Aerobics/Steps v.a. 16 jr. Per 9 mei Ilonka Kreutzer
Donderdag 17.30 – 18.30 uur 1 SportMix verplaatst naar woensdag Sport & spel om 16:00 in De Dars v.a. groep 3  
Donderdag 18.45 – 19.45 uur 1 Freerunning jongens/meisjes verplaatst naar woensdag Sport & spel om 16:00 in De Dars v.a. groep 5 ntb
Vrijdag 13.30 – 14.30 uur 1 Peuter/kleuters (jongens & meisjes groep 1 ) 3/4 jr. Claudia Smit
Vrijdag 14.30 – 15.30 uur 1 Kleuters (jongens & meisjes groep 2) 5/6 jr. Claudia Smit

 

Dorpshuis Onderdijk

Dag Tijdstip Aantal uur  Les Doelgroep Trainster
Maandag 19.00– 20.00 uur 1 Bodyshape v.a. 16 jr. Krisztina D. Kovàcs